Odległość nie taka straszna – czyli korzystajmy z Akademika Politechniki Bydgoskiej.

W związku z dużym zainteresowaniem Akademikami położonymi blisko Hali IMMOBILE Łuczniczka Bydgoszcz, w której rozgrywane będą Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych – dzisiaj postanowiliśmy przybliżyć Państwu – Akademiki Politechniki Bydgoskiej przy ul. Kaliskiego 7 , które wprawdzie są położone nieco dalej od sali gry, ale też mają swoje zalety.

Po pierwsze „primo” – Akademiki Politechniki Bydgoskiej cechuje atrakcyjna cena (około 300 zł od osoby za 3 doby hotelowe). W Akademikach tych posiadamy pokoje 1, 2-osobowe, łączone również w boksy, do których każdy gość ma własny klucz. Mamy tam bardzo przyzwoite warunki sanitarne i pobytowe (lodòwki, łazienki, a na każdym piętrze kuchnia, do przygotowania posiłku). Z okien rozpościerają się piękne widoki na okolicę.

Po drugie „primo”: wokoło Akademików Politechniki Bydgoskiej mamy mnóstwo miejsc parkingowych, boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki plażowej, a to wszystko otoczone lasem.

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Biedronka czy Bar Kebab. W odległości kilkudziesięciu metrów mamy przystanek autobusowy, a nieco dalej również tramwajowy. Podróż komunikacją miejską do sali gry zajmuje od 35 do 40 minut.

Po trzecie „primo – ultimo” – UWAGA!!! – KOMUNIKACJA MIEJSKA (autobusy czy tramwaje) dla uczestników Mistrzostw jest w dniach 28-31 sierpnia 2023 r. – całkowicie ZA DARMO!!!Wystarczy pobrać w Biurze Zawodów MPJ BiS stosowną przepustkę.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty Akademików Politechniki Bydgoskiej – a ewentualne niedogodności związane z dojazdem postaramy się jak najbardziej uprościć i udogodnić.

Dodaj komentarz