Rejestracja zaległych zgłoszeń i inne sprawy organizacyjne.

Zainteresowanie MPJ BiS Bydgoszcz 2023 przeszło Nasze największe oczekiwania, a liczba 1340 zawodników zgłoszonych do Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach Szybkich – mówi sama za siebie! W Blitzu mamy niemal 1250 osób. Wszystko to sprawia, że będziemy brali udział w czymś wyjątkowym i historycznym, a 29 edycja tych Mistrzostwa Polski Juniorów BiS – Bydgoszcz 2023. będzie wspominana latami.

Niestety docierają do Nas jeszcze informacje o brakach na listach startowych takich czy innych zawodników. Proszę się o nic nie martwić – każdy mail czy zgłoszenie rozpatrujemy na bieżąco i indywidualnie, a w natłoku maili i informacji – takie czy inne zgłoszenie mogło się gdzieś chwilowo zapodziać.

Z góry dziękujemy też za informacje przypominające, które są bardzo pomocne w tym całym kociołku organizacyjnym.

Pragniemy jednak zapewnić, że: WSZYSTKO DOPNIEMY NA OSTATNI GUZIK WE WŁAŚCIWYM CZASIE, A KAŻDE PRZYSŁANE ZGŁOSZENIE BĘDZIE OCZYWISCIE UWZGLĘDNIONE

Dziękujemy też wielu z Państwa za bezcenną współpracę, wyrozumiałość i kulturę w wymianie korespondencji z poszanowaniem każdej ze stron (z naprawdę nielicznymi wyjątkami).

Z poważaniem

Dyrektor Mistrzostw MPJ BiS Bydgoszcz 2023

Prezes Zarządu KPZSzach

Jarosław Wiśniewski

Dodaj komentarz